Apie Bureau Veritas

BUREAU VERITAS grupė yra tarptautinė inspekcijų ir sertifikavimo paslaugų korporacija, padedanti nustatyti, ar gaminiai, paslaugos, procesai, įrengimai, veikla ir organizacija atitinka nustatytus bendruosius arba specifinius reikalavimus. Šias paslaugas, įskaitant auditus, įvertinimus, bandymus, matavimus, inspekcijas bei rekomendacijas, teikiame įvertindami techninius dokumentus, apžiūrėdami objektus, įvertindami gamybinius įrengimus arba atlikdami laboratorinius tyrimus.Šį tinklapį sukūrėme tikėdamiesi, jog jis pagelbės Lietuvos gamintojams, importuotojams ar eksportuotojams – visiems, ketinantiems sertifikuoti savo gaminius ar atskiras darbuotojų grupes.

Įkurta 1828 m. Paryžiuje, BUREAU VERITAS yra didžiausia pasaulyje atitikčių vertinimo ir sertifikavimo paslaugų grupė, turinti atstovybes 140-je šalių, daugiau kaip 52,000 darbuotojų komandą ir per 400.000 klientų visame pasaulyje.

Pramonės srityje BUREAU VERITAS teikia įvairias sertifikavimo ir konsultavimo paslaugas. Detalūs aprašymai yra įmonės puslapyje www.bureauveritas.lt .

BUREAU VERITAS Lietuvoje:

  • Klaipėdoje, Jono gatvėje, BUREAU VERITAS atstovybė dirbo ir prieškario metais, t. y. iki 1939 m.
  • BUREAU VERITAS savo veiklą Lietuvoje atnaujino 1995 m., įkūrusi dukterinę kompaniją UAB “Bureau Veritas Lit”
  • BUREAU VERITAS yra įdiegta kokybės vadybos sistema, atitinkanti ISO 9001:2008 standarto reikalavimus.

Šiuo metu UAB BUREAU VERITAS LIT veikla apima tokias pagrindines paslaugas:

  1. Pramonės gaminių sertifikavimą
  2. Vadybos sistemų sertifikavimą
  3. Laivybos pramonę
  4. Tarptautinę prekybą (krovinių kiekio ir kokybės nustatymas)
  5. Mokymų organizavimą

Mūsų nedideliame kolektyve dirba tik aukštos kvalifikacijos, nuolat besitobulinantys specialistai. Savo darbe vadovaujamės tarptautiniais standartais ir ES direktyvomis, naudojamės šiuolaikinėmis informacijos perdavimo priemonėmis ir pažangiausiomis informacinėmis sistemomis.

Mūsų uždavinys – teikti nepriklausomo eksperto paslaugas tam, kad būtų užtikrinta kokybė ir saugumas.